Mel Brooks

Melvin James Kaminsky

8,1
2 615 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mel Brooks

Szkoda że od czasów Draculi Melvin nic nie nakręcił ale tak między nami a Bogiem to pytam co od tamtego czasu nakręcono aby nasz mistrz mógł sparodiować? No właśnie nic chyba że...

zulombo

Brooks chyba mógłby sparodiować wszystko ze świetnym skutkiem;), więc nie jest chyba problemem brak materiału na parodię, tylko niestety jego posunięty wiek :(
Haha, właśnie mnie naszło - chciałabym zobaczyć parodię "Piratów z Karaibów" popełnioną przez Melvina :D Szkoda tylko, że Gene Wilder też już nie najmłodszy, no i Madeline Kahn oczywiście.

malgorzata

Łatwo domyśleć się tytułu "Karaibskie jaja" hehe.
Ja najchętniej bym zobaczył parodie filmów gangsterskich w wykonaniu Brooksa.

zulombo

Jest masa filmów do sparodiowania, chociażby nielogiczne i dziecinne filmy fantastyczne - w Epic Movie je sparodiowano, tylko że z żałosnym skutkiem.
Są jeszcze filmy wojskowe, bardzo na czasie wobec obecnych wojen i terroryzmu, również zostały sparodiowane - Delta Farce, tylko bardzo przeciętnie, chociaż i tak lepiej niż EM.
Tak więc jak widać materiał jest i to wciąż parodiowany, ale nie w takim stylu jak to robił Brooks, heh przecież Książe Złodziei też nie nadawał się na pierwszy rzut oka do parodii, a wyszła najlepsza w historii kina, moim zdaniem.

Roy_v_beck

Dziś przeczytałem, że powstał serial animowany na podstawie "Gwiezdnych jaj" ze scenariuszem Melvina. To nie to samo co nowy film ale mimo wszystko chętnie obejrze. Tylko kiedy ten serial dojdzie do Polski?
Mógłby też sparodiować kino policyjno-sensacyjne. Kto wie.

zulombo

Materiałów do parodiowania nie brakuje, chociaż te co są, nie są za dobre. Bardzo chciałbym by coś zrobił, choć z drugiej strony... popatrzcie co się stało z Zuckerami. Nie zawsze lubię ich humor, ale Naga broń to jedna z moich ulubionych serii, a teraz zajmują się Strasznymi filmami. No, ale mam nadzieję że Brooks zawsze pozostanie przy swoim stylu (chociaż nie musi przecież robić parodii).

speiderman

Jak napisałem w innym temacie ostatnim (do tej pory) filmem Mela jest nie Dracula tylko Producenci (2005), sam go nie wyreżyserował, ale napisał, wyprodukował, dobrał całą obsadę i niczym Hitchcock na chwilę pojawił się na ekranie

speiderman

Jeżeli chodzi o te troszkę bardziej poważne filmy to bardzo dobry jest "Smród życia". Niby komedia a jakże poważny temat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones