Mel Brooks

Melvin James Kaminsky

8,1
2 615 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mel Brooks

Mel Brooks ma taki troche pokrecone poczucie humoru (jak Monty Python), ale bardzo mi sie podoba.. NIe rozumie dlaczego tak duzo osob go nie rozumie?? :)

użytkownik usunięty
dragon

Ej wiecie może gdzie można ten film kupić, albo jeżeli go macie na kompie mogę od was odkupić podaj maila fuckthesystem14@o2.pl ps. Jego filmy to mistrzowstwo świata

dragon

Myślę, że wiele osób go nie rozumie, tak jak Monty Pythona, właśnie dlatego, że jego filmy wydają się z początku głupie, czasem wręcz dziecinne...
Gdy jednak inaczej się do nich nastawimy, łatwo można dostrzec ten ich urok. Za to właśnie cenię Melvina.

Perez_3

Monty pythona ludzie chyba nie rozumieją z innych powodów niż Melvina. No, chyba, ze idzie o "Producentów" (1968), tylko to trochę inna kategoria:)
Brooks to po prostu geniusz:D Mogę oglądać jego filmy po 500 razy a i tak cały czas się śmieję:) Szkoda, że teraz nie kręci się takich komedii... chyba nie ma godnego zastępcy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones