PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35466}

Smród życia

Life Stinks
7,1 3 035
ocen
7,1 10 1 3035
Smród życia
powrót do forum filmu Smród życia

Naprawdę daje do myślenia nad tym co jest najważniejsze. Dawno żaden film mnie tak nie poruszył. Polecam gorąco!

Film jest zaliczany do komedii ale moim zdaniem bardziej pasuje komedia obyczajowa lub komediodramat. Na pewno nie jest to humor w stylu "wlazł na grabie i urwała mu się noga". Life Stinks to bardziej wysublimowany humor, a często śmiech przez łzy. Naprawdę dobrze wykorzystane półtorej godziny z sobotniego wieczoru.

ocenił(a) film na 8
JennyGump

I mądry, i zabawny,

ocenił(a) film na 4
kameleon_super

jak dla mnie niezabawny, mało śmieszny, raczej smutny, jako komedia nie wypał. to komediodramat a nie komedia. ja liczylam na śmiech, a że mało się śmiałam to taka ocena.

ocenił(a) film na 8
panna_x_filmweb

Są różne rodzaje komedii, różne ich sensy, ja uśmiałem się wiele razy, ale to już każdy odbiera wedle własnych preferencji

ocenił(a) film na 4
kameleon_super

rozumiem. no dla mnie był za smutny/ciężki w swojej wymowie ( spalenie siedziby tej babki, historia jej małżeństwa, oblanie ludzi wrzątkiem w ramach zemsty, tematyka śmierci) - mało komediowy. było parę fajnych zabawnych momentów jak taniec na ulicy w celu zarobkowym ale jak na cały film to dla mnie za mało.

ocenił(a) film na 8
panna_x_filmweb

Ale to tak jak z Dniem Świra - sporo gagów, ale wymowa smutna

ocenił(a) film na 4
kameleon_super

bo dzien swira to tez komediodramat.
ja za tym gatunkiem nie przepadam. gdybym wiedziala, ze to komediodramat to bym nie zaczynala i luz. niech ogladaja milosnicy gatunku, ale film figurowal jako komedia i dlatego wlaczylam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones