PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31340}

Robin Hood: Faceci w rajtuzach

Robin Hood: Men in Tights
7,0 69 247
ocen
7,0 10 1 69247
6,7 13
ocen krytyków
Robin Hood: Faceci w rajtuzach
powrót do forum filmu Robin Hood: Faceci w rajtuzach

Oglądałam ten film chyba ze 100 razy na VHS i pamiętam wszystkie teksty szeryfa :)) rewelacja :)

ocenił(a) film na 9
Cherlindrea

To jest mój absolutnie najukochańszy film komediowy od dziecka! : D Cudowne teksty, a Szeryf i Latryna po prostu mistrzowie!

ocenił(a) film na 10
Cherlindrea

Ojelenił się zabić królewskiego ośmiela:D:D:D hahaha mistrzostwo

Cherlindrea

Ja osobiście słyszałam wersję "Jelenił się zabijaniem trudzi" :D Tak czy inaczej rozniosło mnie na kawałki, uwielbiam tę komedię, widziałam nie raz i nie dwa, a wciąż te niezapomniane fragmenty wywołują u mnie spore rozbawienie :D

ocenił(a) film na 9
Srebrzysta_Wilczyca

Nie nie nie "Jelenił się zabić królewskiego ośmiela"

kasiulaxD

Tyle jest wersji, ile tłumaczeń, więc myślę, że nie ma co się spierać w tej kwestii ;)
Ja słyszałam swoje^^

ocenił(a) film na 9
Srebrzysta_Wilczyca

Nie no spox rozumiem, ale ja uważam że ta wersja jest najlepsza

użytkownik usunięty
kasiulaxD

"Kto ojelił się zakrólić zabitego ośmiela???"

ocenił(a) film na 8

Było jedno fantastyczne tłumaczenie, były w nim też napisy do piosenek śpiewanych w filmie. Ale w sieci ciężko jest znaleźć. A różnice między tłumaczeniami są ogromne i akurat jedno jest zupełnie nieśmieszne :/ Bo jest wielka różnica między "wyspałem się, wypróżniłem", a "wyspałem się, zjadłem" na przykład. Przy czym to pierwsze jest poprawne. :/

ocenił(a) film na 8
HIMera

Śp. Tomasz Beksiński zrobił najlepsze, najbardziej wierne i jednocześnie najbardziej oddające dowcipy sytuacyjne na polski tłumaczenie, podobnie jak jego tłumaczenia filmów Monty Pythona. Mam wersję jego tłumaczenia z lektorem na VHS, właśnie będę zabierać się za pisanie z niego napisów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones