PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8104}

Nieme kino

Silent Movie
7,2 2 789
ocen
7,2 10 1 2789
7,0 3
oceny krytyków
Nieme kino
powrót do forum filmu Nieme kino

A mnie sie nie podobal.

ocenił(a) film na 5

Osobiscie mam negatywne odczucia po obejrzeniu "Silent Movie". Humor zawarty tam nie pasuje do mojego gustu, nie moja wina, dluzyl sie i dluzyl, ale dotrwalem do konca. Zrozumialem aluzje kazdego gagu, ale nie oznacza to, ze zaczne wychwalac film pod niebiosa. Gra aktorska, chyba jedyny plus tego filmu.

Natomiast patrzac obiektywnie to musze przyznac, ze pomysl wydaje sie byc ciekawy, parodia niemego kina - pomysl nowatorski, a zarazem przyciagajacy publicznosc. Wspaniale zakonczenie, tzn. "W tym filmie zagrali : Paul Newman ... ITC" jedyny kapitalny moment, ktory naprawde mnie rozsmieszyl, ale to jednak za malo ;).

5/10

Bobey

Wydaje mi się, że gdyby nakręcono go z prędkością x1.5, to byłby równie śmieszny co "oryginały". Mnie niestety też męczy nieco ten film. Jestem już w połowie i od kilku dni nie mogę się zdecydować na obejrzenie drugiej. Ale co tam, twardym trzeba być, nie miętkim ;)

Pete

Poddałem się. Dotarłem do sceny z rycerzami i Lisą oraz do występu w restauracji. Nie jestem w stanie obejrzeć tego do końca, a praktycznie mi się to nie zdarza. Film po prostu nudzi. Ciężko mi powiedzieć dlaczego tak jest, bo Braci Marx oglądam bez takich problemów.

ocenił(a) film na 2
Pete

Te strępy humoru też do mnie nie trafiają 2/10 -- ale dotrwałem do końca :)

Pete

Pech - rzeczywiście scena z rycerzami była fatalna, a potem już tylko lepiej. Ale nic na siłę.

ocenił(a) film na 3
Pete

Podpisuję się pod Twoją wypowiedzią.Obejrzenie tego filmu do końca to katorga.Nie zaśmiałem się ani razu.Sceny za długie i nudzą.Strata czasu.Takie moje zdanie.

ocenił(a) film na 4
Bobey

bo to slaby film jest. nie film nawet a przytyk filmowy

Bobey

"film obejrzalem z obowiazku krytyka f.
streep-1 klasa. dlatego 2 zamiast 1."
to jest skopiowana wypowiedź schiza. Prawda że śmieszna :) Ten baran uważa się za krytyka :)

Bobey

Lęk wysokości, Historia świata i Młody Frankenstein - te filmy Mela są dobre.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones