filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
FAF
2014
http://www.festiwalaktorstwa.pl/
Festiwal Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa
Data wręczenia nagród:
13 listopada
Festiwal odbył się w dniach 8-13 listopada 2014r.
Złoty Szczeniak
Najlepsza pierwszoplanowa rola kobieca
wygrane
[Helena Sujecka]
Helena Sujecka
jako Asia w filmie
Małe stłuczki
(2014)
[Agnieszka Pawełkiewicz]
Agnieszka Pawełkiewicz
jako Kasia w filmie
Małe stłuczki
(2014)
nominacje
Jowita Budnik
Jeziorak
(2014)
Julia Kijowska
Serce, Serduszko
(2014)
Olga Bołądź
Służby specjalne
(2014)
Najlepsza drugoplanowa rola kobieca
wygrane
[Maja Ostaszewska]
Maja Ostaszewska
jako Hanna Kuklińska w filmie
Jack Strong
(2014)
nominacje
Kinga Preis
Pod Mocnym Aniołem
(2014)
Ewa Wiśniewska
Zbliżenia
(2014)
Najlepsza pierwszoplanowa rola męska
wygrane
[Tomasz Kot]
Tomasz Kot
jako Zbigniew Religa w filmie
Bogowie
(2014)
nominacje
Piotr Głowacki
Heavy Mental
(2013)
Marcin Dorociński
Jack Strong
(2014)
Jerzy Stuhr
Obywatel
(2014)
Michał Tatarek
Onirica
(2013)
Robert Więckiewicz
Pod Mocnym Aniołem
(2014)
Najlepsza drugoplanowa rola męska
wygrane
[Janusz Chabior]
Janusz Chabior
jako Pułkownik Marian Bońka w filmie
Służby specjalne
(2014)
nominacje
Piotr Głowacki
Bogowie
(2014)
Dawid Ogrodnik
Obietnica
(2014)
Maciej Stuhr
Obywatel
(2014)
Nagroda Specjalna Jury
Wyróżnienie za pierwszoplanową kreację żeńską
wygrane
[Eliza Rycembel]
Eliza Rycembel
jako Lila Śliwińska w filmie
Obietnica
(2014)
[Maria Blandzi]
Maria Blandzi
jako Maszeńka Milewska w filmie
Serce, Serduszko
(2014)
Wyróżnienie za pierwszoplanową kreację męską
wygrane
[Robert Więckiewicz]
Robert Więckiewicz
jako Jerzy w filmie
Pod Mocnym Aniołem
(2014)
Wyróżnienie za drugoplanową kreację żeńską
wygrane
[Maja Komorowska]
Maja Komorowska
jako Madame Lisiecka w filmie
Serce, Serduszko
(2014)
Wyróżnienie za drugoplanową kreację męską
wygrane
[Borys Szyc]
Borys Szyc
jako Ksiądz Włodzimierz Pietryga w filmie
Serce, Serduszko
(2014)
Platynowy Szczeniak
Zdobywca
wygrane
[Beata Tyszkiewicz]
Beata Tyszkiewicz
[Marek Kondrat]
Marek Kondrat
Wyróżnieni w roku 2014
Serce, Serduszko
(
3/4
)
Małe stłuczki
(
2/2
)
Pod Mocnym Aniołem
(
1/3
)
Jack Strong
(
1/2
)
Obietnica
(
1/2
)
Bogowie
(
1/2
)
Służby specjalne
(
1/2
)
Obywatel
(
0/2
)
Onirica
(
0/1
)
Zbliżenia
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.